Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės vado vizitas KOP daliniuose

2009-12-16
image

Gruodžio 15 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius lankėsi Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose, kur susipažino su Aviacijos bazės veikla, užduotimis ir aktualijomis, apžiūrėjo turimą įrangą.

Aviacijos bazės vado pareigas laikinai einantis pulkininkas leitenantas Virginijus Steponavičius pristatydamas vykdomas užduotis pabrėžė, kad šiais metais Karinių oro pajėgų naudojamais sraigtasparniais Mi-8 jau išgelbėti arba evakuoti 133 žmonės, buvo gesinti keturi dideli gaisrai ir atlikti 32 donorų organų pergabenimai Lietuvos teritorijoje.

 

Po vizito Aviacijos bazėje, kariuomenės vadas lankėsi Karinių oro pajėgų Ginkluotės ir technikos remonto depe, kur yra remontuojamo orlaiviai.  Depo vadas plk. ltn. Vytautas Čepaitis pristatė dalinio Ginkluotės ir technikos remonto depo struktūrą, personalo sudėtį, remontuojamą techniką, ateities planus. Generolui buvo pristatytos laboratorijos, eksploatuojama technika.

 

Vėliau kariuomenės vadas lankėsi Oro gynybos batalione Radviliškyje, kur jam buvo pristatyta bataliono ginkluotė - raketinės oro gynybos sistemos RBS-70 ir Stinger.


 

  

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media