Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų karys tobulinosi puskarininkių stovykloje Kroatijoje

2019-09-12
image

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūros ir Pakrančių stebėjimo tarnybos vyriausiasis puskarininkis lvn. Irmantas Jucevičius dalyvavo 11-oje tarptautinėje puskarininkių stovykloje NATO ir partnerystės taikos vardan (angl. the 11 th International NCO Summer camp for NATO and PfP Countries) Kroatijoje. Be Lietuvos atstovo, stovykloje taip pat dalyvavo Kroatijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Albanijos, Kosovo, Makedonijos, Čekijos, Austrijos ir JAV puskarininkiai.


,,Ši stovykla – tai ne tik tarptautinių santykių stiprinimas, tačiau ir dalyvių kompetencijos kėlimas. Su kolegomis apsikeitėme tarnybine patirtimi, įsivertinome problemines sritis“ – teigė lvn. I. Jucevičius. Renginio metu kviestiniai pranešėjai iš JAV, Estijos, Čekijos, Kroatijos ir Austrijos pristatė savo šalių vykdomą puskarininkių rengimą, puskarininkių pareigas ir atsakomybes ir jų svarbą kariuomenėje, taip pat vyko paskaitos lyderystės tema, darbas grupėse sprendimų priėmimo, darbo organizavimo ir kitais klausimais. Kariai dalyvavo ir praktiniuose užsiėmimuose: žmogaus gelbėjimas iš vandens, dirbtinis gaivinimas, iššokimas iš greitaeigės valties eigos metu.


Renginį, vykusį nuo rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 7 d. organizavo Kroatijos kariuomenė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media