Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės vadas lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione

2014-10-09
image

Spalio 9 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione. Kariuomenės vado vizito tikslas - susipažinti su dabartine situacija Gedimino štabo batalione.

 

Kariuomenės vadas susitiko su bataliono vadu pulkininku leitenantu Dariumi Adomaičiu, štabo viršininku majoru Linu Sadausku, padalinių vadais ir tiesiogiai iš jų gavo informacijos dėl veiklos specifikos ir iššūkių.

 

Taip pat generolas majoras apžiūrėjo Štabo bataliono, Savanorių ir Specialiųjų operacijų pajėgų karių parengtas ryšių technikos, ginkluotės, ekipuotės, kario paradinės uniformos, XIV a. elitinio kario ekipuotės ir ginkluotės ekspozicijas - jos buvo organizuotos Krašto apsaugos dienos proga batalione besilankantiems moksleiviams.

 

Pagrindinis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono uždavinys - būti pasirengus užtikrinti strateginio ir operacinio lygmens vadaviečių funkcionavimą. Bataliono kariai taip pat reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kariuomenę oficialiuose renginiuose.

 

Štabo bataliono informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media