Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Baigėsi tarptautinės pratybos „Geležinis Vilkas 2016“

2016-06-22
image

Birželio 21 d. Rukloje surengta tarptautinių pratybų „Iron Wolf 2016" (liet. „Geležinis vilkas") iškiliminga uždarymo ceremonija. Rikiuotėje stovėjo NATO ypač greito reagavimo pajėgoms sertifikuojami kariai ir pratybose naudota technika.

 

„Šių pratybų metu mokėtės vieni iš kitų, jūsų vadai pagerino vadovavimo įgūdžius. Patobulėjote, tapote geresni, būtent to ir tikėjomės iš Jūsų. Identifikavote daug pamokų, kur dar galėsite tobulėti. Dėkoju visiems už aukštą motyvaciją vykdant užduotis, tikiu, kad ir toliau treniruosimės kartu, " - kreipdamasis į 6 NATO šalių karius iškilmingoje rikiuotėje sakė Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Almantas Leika.

 

Ceremonijoje dalyvavo Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Danijos karalystės Gynybos ministras Peter Christensen, pratybų vadovo pavaduotojas brg. gen. Jens Garly, taip pat dalyvo Danijos ambasadorius Dan E. Frederiksen, gynybos atašė, kiti garbūs svečiai.

 

Lauko taktinės pratybos „Iron Wolf 2016" (liet. „Geležinis Vilkas") Gaižiūnų poligone (Jonavos r.), taip pat Kėdainių, Kauno ir Jonavos rajonų teritorijose vyko birželio 12-21 d. Šiose pratybose buvo treniruojama ir vertinama budėti NATO ypač greito reagavimo pajėgose (angl. NATO Very High Readiness Joint Task Force, VJTF) besiruošianti Danijos divizijos II-osios brigados karių pagrindu suformuota bataliono dydžio kovinė grupė, tarp kurių yra ir Lietuvos karių kuopa. Šiose pratybose be maždaug 1200 karių iš Danijos, taip pat treniravosi ir apie 1500 karių iš JAV, Lietuvos, Liuksemburgo, Prancūzijos ir Vokietijos.


Asmuo ryšiams: Kpt. Donatas Suchoockis, tel. 8 640 45380, el. paštas [email protected]

 

Daugiau apie pratybas: http://goo.gl/EBEU3J


Naujienas facebook.com sekite: LK Sausumos pajėgos

 

kpt. Pauliaus Babilo nuotr.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media