Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Juozo Lukšos mokymo centre kariai baigė Šarvuočio M113 vairuotojo kursą

2016-03-21
image

Kovo 18 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre baigėsi 3 savaites trukęs Šarvuočio M 113 vairuotojo kursas, kurio metu buvo parengti 24 Sausumos pajėgų kariai, gebantys gerai valdyti ir prižiūrėti šarvuotį M 113.


Pagrindinis šio kurso tikslas - suteikti kurso klausytojams reikalingų žinių ir įgūdžių, kad jie suprastų šarvuočio sandarą ir eksploataciją, gebėtų jį vairuoti šviesiu ir tamsiu paros metu įvairiomis gamtinėmis sąlygomis bei atlikti šarvuočio kasdieninę techninę priežiūrą.


Šarvuočio M 113 vairuotojo kursas organizuotas ir pravestas dviem etapais. Pirmojo etapo metu klausytojai susipažino su šarvuočiu M 113, jo sandara bei pagrindiniais agregatais, mokėsi atlikti techninę priežiūrą bei paruošti šarvuotį vandens kliūties įveikimui. Antrojo etapo metu klausytojai mokėsi važiuoti, manevruoti ir stabdyti, vykdė kompleksinį vairavimą kliūčių ruože, vairavo raižyta vietove šviesiu ir tamsiu paros metu.

 

Mokymo centro uždavinys - organizuoti ir vykdyti Sausumos pajėgų karių karinį mokymą, karinių vienetų taktinį kovinį rengimą, užtikrinti karinę ekspertizę manevro, karo inžinerijos, žvalgybos ir paramos ugnimi srityse.

 

Tekstas ir nuotraukos Įgūdžių formavimo kursų eksperto št. srž. Sauliaus Laisono.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media