Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

„Neptūnui“ - Kariuomenės vado dovana

2016-01-26
image

Sausio 26 d. „Švyturio" arenoje, Klaipėdoje vykusio krepšinio klubo „Neptūnas" susitikimo su „Emporio Armani" komanda metu KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas plk. ltn. Aristidas Gerasimavičius, už reikšmingą paramą stiprinant Krašto apsaugos savanorių pajėgas ir Lietuvos kariuomenės vertybių puoselėjimą visuomenėje, „Neptūno" klubo direktoriui Osvaldui Kurauskui įteikė kariuomenės vado dovaną.


„Parako kvapas tūtoje dar jaučiamas, linkiu, kad „Neptūno" klubui to parako užtektų visą likusį sezoną," - palinkėjo KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas.


Nors varžybos klostėsi ne taip kaip norėjome, „Neptūno" krepšininkai nepasidavė, kovojo iki paskutinės sekundės, panaikino 17 taškų varžovų pranašumą. Parako užteko, pritrūko tik dalelytės sėkmės, pralaimėta tik vienu tašku 73-74. Karių vardu, dėkojame klubui už suteiktas nuostabias emocijas ir akimirkas. Mes su Jumis!


KASP 3R S5 skyriaus CKB specialistas vyr. srž. Aringas Švedas, nuotraukos autoriaus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media