Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dėl žuvusio Lietuvos kario išminuotojo užuojautą pareiškė Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadovybė

2012-04-26
image

Dėl nelaimingo atsitikimo metu tarnyboje žuvusio kario išminuotojo vyresniojo seržanto Laimono Blėdžio JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas generolas majoras Wesley E. Craigas Lietuvos krašto apsaugos vadovybei pareiškė užuojautą.

„Gedime kartu su Jumis netekus šio drąsaus kario ir meldžiame sveikatos bei greito išgijimo sužeistajam", - rašoma krašto apsaugos ministrei Rasai Juknevičienei ir kariuomenės vadui generolui leitenantui Arvydui Pociui atsiųstose užuojautose.

36-erių vyresnysis seržantas Laimonas Blėdis žuvo balandžio 18 d. per sprogimą tarnybinėse patalpose kariniame dalinyje Vilniuje. Dar vienas karys sprogimo metu buvo sužeistas.

Su JAV Pensilvanijos nacionaline gvardija Lietuvos kariuomenės aktyviai bendradarbiauja jau beveik du dešimtmečius - nuo 1993-ųjų. Pensilvanijos nacionalinė gvardija mūsų kariams rengia kursus ir seminarus, siunčia instruktorius ir stebėtojus į pratybas Lietuvoje, taip pat kviečia Lietuvos karius į pratybas Pensilvanijos valstijoje. Lietuvos ir Pensilvanijos nacionalinės gvardijos kariais taip pat bendradarbiauja misijoje Afganistane.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media