Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2012 - 03) naujienų archyvas

Gaižiūnų poligone - Atskirojo karo policijos būrio pratybos
2012-03-02
img

Vasario 29-kovo 1 dienomis Gaižiūnų poligone (Rukla, Jonavos r.)  vyko Atskirojo karo policijos būrio lauko taktinės pratybos, kuriose dalyvavo būrį sudarančių Karo policijos įgulų - Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos skyrių - kariai.

Pagal pratybų scenarijų karo policininkai buvo mokomi užimti susitelkimo rajoną vykdant užduoties atlikimo standartus. Užtikrinant karių budrumą buvo imituojamas priešo užpuolimas tiek transporto priemonėms važiuojant kolonoje, tiek kariams vykdant rutiną patrulinėje bazėje. Per pratybas kariai pademonstravo savo sumanumą ir operatyvumą atremdami priešo ataką pagal Karo policijos patvirtintas standartines procedūras.

null
Dragūnų batalione vyko transporterio BV 206 eksploatavimo misijoje remonto kursas
2012-03-02
img

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione vasario 27- kovo 2 d. vyko transporterio BV 206 remonto kursas į misiją Lietuvos vadovaujamoje Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės penkioliktai ir šešioliktai Lietuvos karių pamainai.

null
Vilniuje pasirašytas Baltijos šalių kariuomenių Sausumos pajėgų 2012-2014 m. bendradarbiavimo planas
2012-03-02
img

Kovą 2 d. Vilniuje baigėsi oficialus dviejų dienų Baltijos šalių kariuomenių Sausumos pajėgų vadų susitikimas, kurį inicijavo Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.

Susitikime gen. mjr. J. V. Žukas, Estijos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas pulkininkas Indrekas Sirelas ir Latvijos sausumos pajėgų vadas pulkininkas Dzintars Roga aptarė trišalį ir daugiašalį bendradarbiavimą, sausumos pajėgų aktualijas, bendradarbiavimo perspektyvas.

null
Vilniuje susitiks Baltijos šalių kariuomenių sausumos pajėgų vadai
2012-03-01
img

Kovo 1-2 d. Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų vado generolo majoro Jono Vytauto Žuko kvietimu su oficialiu vizitu šalyje lankysis Estijos ir Latvijos kariuomenių sausumos pajėgų vadai pulkininkai Indrekas Sirelas ir Dzintars Roga.

null
Karinio ir sportinio biatlono varžybose tarp 14 komandų ir Inžinerijos bataliono kariai
2012-03-01
img

Vasario 29 d. Lietuvos kariuomenės Pabradės poligone pirmą kartą vyko Lietuvos kariuomenės sporto klubo suorganizuotos karinio ir sportinio biatlono varžybos, kuriose dalyvavo ir septyni Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai.

Nors didesnėje Lietuvos teritorijos dalyje sniego jau buvo nedaug kur ir likę, Pabradės poligone jo storis siekė apie 20 cm. Tuo varžybų organizatoriai ir dalyviai buvo labai patenkinti.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media