Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos karo akademijoje - nacionalinės kendo rinktinės pasirengimas pasaulio čempionatui

2012-03-30
image

Kovo 23-25 d. vyko vienas iš Lietuvos kendo rinktinės parengiamųjų etapų pasaulio čempionatui - kendo seminaras. Dalis seminaro surenta ir svetingai kendokas priėmusioje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Už šios dalies seminaro organizavimą buvo atsakingas Lietuvos kariuomenės kendo klubas.

Seminaro metu daug dėmesio buvo skirta elgsenai shiai - kovai varžybų metu. Seminaro dalyviai mokomaisiais tikslais galėjo pajusti tikrą varžybų dvasią ir kautis teisėjų vertinamose kovose. Taip pat daug dėmėsio buvo skirta ištvermei lavinti ir įvairioms kardo technikoms atlikti. Taip sutapo, kad seminaras vyko Karo akademijos atvirų durų dienos metu, todėl jį stebėti galėjo ne tik kariūnai, bet ir akademijos svečiai.

„Šios sudėties kendo rinktinė tiek techniškumu, tiek fiziniu pajėgumu akivaizdžiai pranoksta ankstesniais metais formuotas rinktines," - teigė daugiametis nacionalinės kendo rinktinės vadybininkas kariuomenės kendo klubo narys leitenanats Andžej Geglis. Tai pirmas Lietuvos atstovų dalyavimas pasaulinio lygio kendo varžybose.

Kendo - iš samurajų kildinamas tradicinis japoniškas fechtavimasis. Lietuvos kariuomenės kendo klubas kviečia visus kariškius ir jų šeimų narius, norinčius išbandyti save kendo - kardo kelyje.


Daugiau informacijos www.kendo-lka.lt
Parengė kapitonas Egidijus Čiūtas, nuotrauka - ltn. Andžej Geglio

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media