Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai pėsčiųjų žygyje pagerbė Kęstučio apygardos partizanus

2012-04-16
image

Balandžio 14 dieną pirmą kartą startavusiame pėsčiųjų žygyje, skirtame paminėti Kęstučio apygardos partizanus, kartu su šimtais žygeivių iš visos Lietuvos dalyvavo ir Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos karių ir civilių darbuotojų entuziastų komanda. Žygį organizavo Lietuvos Šaulių Sąjungos Tauragės apskrities LDK Kęstučio Šaulių 7-oji rinktinė kartu su Lietuvos Pėsčiųjų žygių asociacija.

Maršrutą Tauragė-Baltrušaičiai-Gaurė-Batakių geležinkelio stotis, įveikė daugiau nei 300 žygeivių iš visos Lietuvos. Žygio maršrutas driekėsi vaizdingais lauko ir miško takeliais, o geros oro sąlygos leido mėgautis ir grožėtis nuostabiomis Tauragės apylinkėmis. Pėsčiųjų žygio dalyviai finišavo buvusioje Kęstučio apygardos vadavietėje Antagluonio kaime, Kęstučio apygardos pirmojo vado J. Kasparavičiaus ir jo adjutanto A. Biliūno žūties vietoje. Lietuvos kariuomenės mokyklos komanda maršrutą įveikė per septynias valandas. Renginio organizatoriai žygeiviams, įveikusiems numatytą atstumą, įteikė diplomus.

Lietuvos kariuomenės mokyklos komandos vadovo viršilos Raimundo Gresiaus teigimu, į mokyklos žygeivių komandą susibūrusius bendraminčius vienija noras propaguoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, entuziazmas ir patriotinės idėjos, skatinančios pažinti savo kraštą ir savo šalies istoriją.

LKM informacija


Št. srž. Laisvūno Vizbaro nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media