Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko štabo ir kuopų valdymo grupių mokymai

2012-02-24
image

Vasario 22–23 dienomis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko taktinės pratybos naudojant žemėlapį „Audra 2012“. Bataliono pratybų metu bataliono štabas, gavęs aukštesnio vado įsakymą, atliko sprendimo priėmimo procesą ir parengė bataliono vado operacinį įsakymą bataliono padaliniams. Kuopos ir užduočių vykdymo grupės atlikusios padalinių valdymo procedūras, parengtus sumanymus pristatė bataliono vadui.

Šių mokymų pagrindinis tikslas buvo treniruoti bataliono štabą ir padalinių valdymo grupes siekiant įtvirtinti ir tobulinti štabo sprendimo priėmimo proceso įgūdžius ir padalinių valdymo procedūras.

„Malonu konstatuoti, kad bataliono karių motyvacija tik auga, – apibendrindamas mokymus kalbėjo bataliono vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Jurčiukonis. – Šios pratybos parodė, kad, nors ir vykstant personalo kaitai, ir visos komandos, ir atskirų karių įgūdžiai tobulėja, o eigoje kylančioms problemoms randami efektyvūs sprendimai.“

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono pagrindinis uždavinys – būti pasirengus užtikrinti strateginio lygmens vadaviečių funkcionavimą. Bataliono kariai taip pat reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kariuomenę oficialiuose renginiuose.

Gedimino štabo bataliono informacija. Vyr. srž. Daivos Norkuvienės nuotrauka

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media