Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nidos ultramaratoną įveikė vyr. ltn. Rūta Gaižutytė

2011-05-31
image

Šį savaitgalį Nidoje vykusiame ultramaratone startavo ir 100 kilometrų atstumą per 11 val. 40 min. įveikė ir viena Lietuvos karininkių – vyresnioji leitenantė Rūta Gaižutytė.

 

Iš viso šių metų bėgime dalyvavo 24 bėgikai, keturi iš jų trasos nebaigė. Rūtos rezultatas bendroje įskaitoje – 15. Paskutinis dalyvis finišavo daugiau nei po 13 valandų.

 

Be Rūtos alinančią distanciją įveikė dar viena moteris.

 

Vyr. ltn. R. Gaižutytei – 27-eri. Šiuo metu karininkė tarnauja Krašto apsaugos ministerijoje. Karininkė taip pat yra tarnavusi Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje, dalyvavusi tarptautinėje misijoje Afganistane.

 

Rūta – geležinės valios mergina, sportuojanti, kaip ji pati sako, tik savo malonumui. „Žmogus gyvena tol, kol jis juda, nesvarbu kur ir kaip - sporte, mene, moksle, idėjose... Kiekvienas išbandymas įtikina, koks stiprus yra žmogus ir kad jo galimybės neribotos. Niekas nežino, kur yra ta riba, kurią priėjęs žmogus palūžta“, – sakė ultramaratoną įveikusi Rūta. 

 

100 kilometrų bėgimas Nidoje surengtas penktą kartą. Šiemet jame dalyvavo Lietuvos ir Latvijos bėgikai. Bėgimas vyko Nidos dviračių taku prie Gelbėjimo stoties. Dalyviai turėjo įveikti 40 ratų po 2,5 km.

 

Asmeninio albumo ir http://www.baltic100km.lt/lt nuotraukos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media