Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Goro provincijos sostinėje Čagčarane buvo organizuotas jaunimo forumas

2011-05-31
image

Gegužės 30 d. Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG) karinio ir civilinio elemento vadovai, Goro provincijos gubernatorius ir vietos valdžios atstovai kartu su iš Afganistano sostinės Kabulo atvykusiais Afganistano Informacijos ir kultūros ministerijos atstovais dalyvavo Goro provincijos jaunimo forume.

 

Renginys vyko provincijos sostinėje Čagčarane viešbutyje „Pamir". Forume, kurį organizuojant dalyvavo ir PAG, apie 200 atstovų iš skirtingų Afganistane veikiančių organizacijų, valdžios struktūrų ir tarptautinių partnerių, diskutavo apie jaunimo išsilavinimo svarbą, indėlį į saugumą ir bendruomenių vykstimąsi.

 

„Jaunimas šiuo metu atlieka itin svarbų vaidmenį šalies vystyme. Šie jauni žmonės turi išsakyti savo problemas, dėti pastangas, kad jos būtų sprendžiamos, o Afganistano valdžia ir tarptautinė bendruomenė turi mažinti kliūtis jaunimo veiklos puoselėjimui," - kalbėjo Goro provincijos gubernatorius Dr. Abdullah Heiwad‘as.

 

Forume buvo aptariami Afganistano valdžios ir tarptautinės bendruomenės vykdomi jaunimo užimtumą ir lavinimą skatinantys projektai. Pranešėjai kalbėjo apie tarptautinės bendruomenės indėlį plėtojant jaunimo veiklą. Buvo pabrėžta, kad tarptautinės bendruomenės lėšomis neseniai buvo įgyvendintas projektas, kuriuo Goro provincijos Sporto departamentas buvo aprūpintas sporto inventoriumi, taip pat Čagčarane buvo įrengta biblioteka ir mokymosi centras. Šiuo metu Čagčarane jau yra pradėtos stadiono bei mergaičių sporto salės statybos bei tinklinio ir krepšinio aikštelių statybos provincijos Kendival kaimelyje.

 

Lietuvos vadovaujama PAG Gore - bendra civilių ir karių misija, NATO Tarptautinių saugumo paramos pajėgų (angl. International Security Assistance Force, ISAF) dalis, kuri Goro provincijoje pradėjo veikti 2005 metų vasarą. Pagrindinė misijos užduotis - padėti Afganistano valdžiai plėsti įtaką provincijoje, užtikrinti saugumą ir sudaryti tinkamas sąlygas provincijai atkurti.

 

Goro PAG stovykloje Čagčarane kartu su Lietuvos kariais ir civiliais tarnauja ir dirba Danijos, Gruzijos, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Suomijos ir Ukrainos atstovai.


Teksto ir nuotraukų autorius: PAG-13 visuomenės informavimo karininkas vyresnysis leitenantas Paulius Babilas.

2013-07-28 20:23

Leenu

This can also be This can also be done if your opponent has your back and has loeckd his arms around your waist. Drop into a half squat,push your thumbs into the space created between your waist and the guys arm and push it down and away, as you do that swithch to the kimura lock and youll be in the same positiong as the takedown. http://qwnnxa.com [url=http://fsobuafute.com]fsobuafute[/url] [link=http://lifesvhsbye.com]lifesvhsbye[/link]
2013-07-25 05:19

Charfeddine

ur a kewl guy lol i ur a kewl guy lol i luv karo ufc needs the heat wen hes good hes good, yeh he was banned n did some shady stuff but as a fithegr if he becomes reliable again wud be awesome. u watch my 119 vid no comment huh lol. luv the vids keep it up boyo
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media