Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kauno įgulos bažnyčioje – intencijos už karius ir jų artimuosius

2010-11-03
image

Spalio 29 d., Visų Šventųjų dienos ir Vėlinių išvakarėse, Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos kolektyvas tradiciškai susitelkė bendrai maldai – Kauno įgulos kapeliono kpt. Tomo Karklio kvietimu dalyvavo šv. mišiose Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

 

„Vėlinės – visų mirusiųjų pagerbimo šventė. Nepamirškime lankydami artimųjų kapus padėkoti Dievui ir už pačią brangiausią dovaną – artimą žmogų, esantį šalia“, – aukodamas šv. mišias kalbėjo kapelionas. Šv. mišių metu buvo paskelbtos karių maldų intencijos, buvo meldžiamasi už mirusius ir žuvusius Lietuvos karius ir jų artimuosius.

 

Minint Vėlinių dieną taip pat buvo pagerbtas Kauno Petrašiūnų kapinių panteone palaidotas divizijos generolas St. Raštikis, uždegtos žvakelės, padėta gėlių. Prižiūrėti div. gen. St. Raštikio kapą garbaus amžiaus sulaukusioms jo dukrom padeda Puskarininkių mokykla.

 

Vyr. ltn. I. Klenauskiene, Puskarininkių mokykla

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media