Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės logistai ruošiami dirbti autokrautuvų vairuotojais

2010-11-04
image

Spalio 21 - 29 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos arsenale vyko „Monitou" autokrautuvų eksploatacijos ir aptarnavimo kursai. Pasibaigus mokymams, septyniolika Lietuvos kariuomenės logistų gavo pažymėjimus, suteikiančius teisę vairuoti ,,Monitou" autokrautuvą. 

 

Per mokymus kariai buvo supažindinami su autokrautuvo technine mechanika, medžiagomis, įrengimais, jo technine priežiūra ir remontu, naudojimu, darbo sauga, ekonominių žinių ir darbo teisės pradmenimis. Daugiausiai mokymo programos valandų buvo skirta praktiniam mokymui, o mokymų pabaigoje buvo surengtas kvalifikacinis egzaminas.

 

Tokio pobūdžio pratybos Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos kariams organizuojamos pirmą kartą. 2010 m. balandžio mėnesį panašiuose mokymuose dalyvavo vienas Depų tarnybos Arsenalo karys.

 

Lietuvos kariuomenė turi dviejų tipų „Manitou" krautuvus. Jie skirti gabenti padėklus ir kitus krovinius sandėliuose ir kitose vietose.

 

Lietuvos kariuomenės Depų tarnyba yra Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos padalinys, kurio pagrindinės funkcijos užtikrinti materialinių vertybių priėmimą sandėliuose, jų sandėliavimą, išdavimą ir apskaitą. Taip pat rūpinais ginklų remontu, taktinės ir logistinės paskirties transporto priemonių registracija.

 

Parengė vyr. ltn. Rūta Gaižutytė, tel. 8 675 91 455.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media